Zabiegi na stopy

Zabiegi na stopy w Krakowskim Gabinecie kosmetycznym Bella Donna

Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z faktu, że nasze stopy także potrzebują troskliwej pielęgnacji. Zapomnij o suchych, szorstkich, zniszczonych i popękanych piętach. W ofercie wielu gabinetów kosmetycznych, ośrodków spa i gabinetów podologicznych znajdziesz wiele zabiegów pielęgnacyjnych dla stóp oraz szeroką ofertę pedicure.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę zabiegów kosmetycznych na stopy. Dlatego też zebraliśmy możliwie dla Was najlepsze zabiegi pielęgnacyjne i upiększające. Nasze usługi wykonywane są przez doświadczonych ekspertów przy pomocy najwyższej jakości kosmetyków. Wszystko po to, aby poprawić kondycję jednej z najważniejszych części naszego ciała.

Twoje stopy noszą Cię przez całe życie – podaruj im odrobinę przyjemności i luksusu!

Pedicure w Gabinecie kosmetycznym krok po kroku

Jednym z najpopularniejszych zabiegów na stopy u kosmetyczki jest pedicure. Schemat przeprowadzenia zabiegu jest za każdym razem dostosowywany do indywidualnych potrzeb – od tego, czy zależy nam na usunięciu dużej ilości zrogowaciałego naskórka na stopach, czy może potrzebne jest jedynie delikatne oczyszczenie i zabieg na suche pięty.

Zabieg pedicure często kończymy wykonaniem manicure hybrydowego na stopach, który jest znacznie trwalszy niż zwykły lakier do paznokci.

Zabiegi kosmetyczne na stopy które będą najkorzystniejsze!

Interesuje Cię usuwanie zrogowaciałego naskórka na stopach u kosmetyczki, usuwanie modzeli, nagniotków lub zabiegi na suche pięty, zapoznaj się z dostępnymi w naszym gabinecie zabiegami. Pełną listę znajdziesz poniżej.

Pedicure pielęgnacyjny

Jest wielo etapowym zabiegiem stóp, obejmującym kolejno, kąpiel stóp, złuszczenie zrogowaciałego naskórka, usunięcie modzeli lub odcisków, skrócenie paznokci, usunięcie skórek wokół paznokci, peeling stóp, masaż i nawilżenie  stóp. Zabieg wykonywany jest z użyciem profesjonalnej frezarki podologicznej marki YUKI.
Zabieg trwa ok.50 min

Pedicure z malowaniem paznokci lakierem

Jest wielo etapowym zabiegiem stóp, obejmującym kolejno, kąpiel stóp, złuszczenie zrogowaciałego naskórka, usunięcie modzeli lub odcisków, skrócenie paznokci, usunięcie skórek wokół paznokci, peeling stóp, masaż i nawilżenie  stóp.
Paznokcie zostają pomalowane klasycznym lakierem Orly lub lakierem Orly Epix  o trwalszej i szybkoschnącej formule.
Zabieg wykonywany jest z użyciem profesjonalnej frezarki podologicznej marki YUKI.
Zabieg trwa ok.90 min

Pedicure z malowaniem paznokci lakierem hybrydowym

Jest wielo etapowym zabiegiem stóp, obejmującym kolejno, kąpiel stóp, złuszczenie zrogowaciałego naskórka, usunięcie modzeli lub odcisków, skrócenie paznokci, usunięcie skórek wokół paznokci, peeling stóp, masaż i nawilżenie  stóp. Łączy w  sobie pedicure klasyczny i trwałe malowanie paznokci lakierem światłoutwardzalnym. Dzięki wysokiej jakości preparatów marki ORLY GEL FX manicure wykonany w naszym gabinecie charakteryzuje się bardzo dużą trwałością a preparaty wzbogacone są w antyoksydacyjne witaminy A i E , wspomagające wzrost paznokci, oraz prowitaminę B5 chroniącą ich strukturę.
Zabieg wykonywany jest z użyciem profesjonalnej frezarki podologicznej marki YUKI.
Zabieg trwa ok. 90 min

Pedicure  leczniczy

Podczas tego zabiegu, oprócz klasycznego pedicure pielęgnacyjnego, usuwane są modzele,  odciski oraz wrastające paznokcie, Zabieg wykonywany jest z użyciem profesjonalnej frezarki podologicznej marki YUKI.
Zabieg trwa ok. 60 min