Zabiegi wyróżnione

Okolice twarzy

<!-- wp:html --> Twarz i jej okolice to dla każdej kobiety a także mężczyzny ważna część ciała, która mówi wszystko o człowieku. Oczyszczanie skóry twarzy, szyi i dekoltu to podstawa pielęgnacji i zapewnienie zdrowego wyglądu na dłużej. Szczególnie wymagające są cery mieszane, łojotokowe, z trądzikiem młodzieńczym, czy też z łojotokowym zapaleniem skóry. Pielęgnację zaczynamy od manualnego oczyszczania skóry poprzez usunięcie zamkniętych i otwartych zaskórników. Oczyszczanie manualne może być również wsparte zabiegami na urządzeniach kosmetycznych, jak choćby Peelingu Kawitacyjnym, Bioelektropeelingu, czy też Oxybrazji. <!-- /wp:html --> <figure><img width="400" height="260" src="https://bella-donna.pl/wp-content/uploads/2019/08/twarz_1.jpg" alt="" srcset="https://bella-donna.pl/wp-content/uploads/2019/08/twarz_1.jpg 400w, https://bella-donna.pl/wp-content/uploads/2019/08/twarz_1-300x195.jpg 300w" sizes="(max-width: 400px) 100vw, 400px" /></figure><h3>To jest nagłówek</h3><p>Kliknij ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.</p> <figure><img width="400" height="260" src="https://bella-donna.pl/wp-content/uploads/2019/08/twarz_2.jpg" alt="" srcset="https://bella-donna.pl/wp-content/uploads/2019/08/twarz_2.jpg 400w, https://bella-donna.pl/wp-content/uploads/2019/08/twarz_2-300x195.jpg 300w" sizes="(max-width: 400px) 100vw, 400px" /></figure><h3>To jest nagłówek</h3><p>Kliknij ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.</p> <figure><img width="400" height="260" src="https://bella-donna.pl/wp-content/uploads/2019/08/twarz_3.jpg" alt="" srcset="https://bella-donna.pl/wp-content/uploads/2019/08/twarz_3.jpg 400w, https://bella-donna.pl/wp-content/uploads/2019/08/twarz_3-300x195.jpg 300w" sizes="(max-width: 400px) 100vw, 400px" /></figure><h3>To jest nagłówek</h3><p>Kliknij ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.</p>
Twarz i jej okolice to dla każdej kobiety a także mężczyzny ważna część ciała, która mówi wszystko o człowieku. Oczyszczanie skóry twarzy, szyi i dekoltu to podstawa pielęgnacji i zapewnienie zdrowego wyglądu na dłużej. Szczególnie wymagające są cery mieszane, łojotokowe, z trądzikiem młodzieńczym, czy też z łojotokowym zapaleniem skóry. Pielęgnację zaczynamy od manualnego oczyszczania skóry poprzez usunięcie zamkniętych i otwartych zaskórników. Oczyszczanie manualne może być również wsparte zabiegami na urządzeniach kosmetycznych, jak choćby Peelingu Kawitacyjnym, Bioelektropeelingu, czy też Oxybrazji.

To jest nagłówek

Kliknij ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

To jest nagłówek

Kliknij ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

To jest nagłówek

Kliknij ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Okolice szyj

<!-- wp:paragraph --> <p>Mówi się, że skóra szyi i dekoltu jest zwierciadłem wieku kobiety. Wiele kobiet większą uwagę przykłada do pielęgnacji twarzy, zapominając o tym, że wrażliwa i cienka skóra szyi wymaga szczególnej troski. Najczęstszymi problemami, z którymi zmagają się kobiety w obrębie tej partii ciała, są poziome bruzdy na szyi (tzw. naszyjnik Wenus), zwiotczenie skóry w okolicach szyi, utrata jędrności i sprężystości, nadmiar miejscowej tkanki tłuszczowej w obrębie szyi (drugi podbródek). Na szczęście, nie musimy biernie poddawać się procesowi starzenia się szyi. Przeprowadzamy <strong>zabiegi ujędrniające szyję</strong> z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod rewitalizacji skóry stosowanych powszechnie w dermatologii i medycynie estetycznej. </p> <!-- /wp:paragraph -->

Mówi się, że skóra szyi i dekoltu jest zwierciadłem wieku kobiety. Wiele kobiet większą uwagę przykłada do pielęgnacji twarzy, zapominając o tym, że wrażliwa i cienka skóra szyi wymaga szczególnej troski. Najczęstszymi problemami, z którymi zmagają się kobiety w obrębie tej partii ciała, są poziome bruzdy na szyi (tzw. naszyjnik Wenus), zwiotczenie skóry w okolicach szyi, utrata jędrności i sprężystości, nadmiar miejscowej tkanki tłuszczowej w obrębie szyi (drugi podbródek). Na szczęście, nie musimy biernie poddawać się procesowi starzenia się szyi. Przeprowadzamy zabiegi ujędrniające szyję z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod rewitalizacji skóry stosowanych powszechnie w dermatologii i medycynie estetycznej.

Manicure

<!-- wp:paragraph --> <p>Zabieg kosmetyczny paznokci, mający na celu poprawę stanu płytki paznokcia, jego regenerację oraz przywrócenie odpowiedniego wyglądu. Zabieg polega na pielęgnacji płytki paznokcia oraz jego wyrównanie. Dodatkowo paznokcie mogą zostać pomalowane.</p> <!-- /wp:paragraph --> <!-- wp:paragraph --> <p>Czas wykonywania zabiegu to ok. 45min. Zaleca się powtarzanie zabiegu co ok. 1.5-2 tygodnie.</p> <!-- /wp:paragraph -->

Zabieg kosmetyczny paznokci, mający na celu poprawę stanu płytki paznokcia, jego regenerację oraz przywrócenie odpowiedniego wyglądu. Zabieg polega na pielęgnacji płytki paznokcia oraz jego wyrównanie. Dodatkowo paznokcie mogą zostać pomalowane.

Czas wykonywania zabiegu to ok. 45min. Zaleca się powtarzanie zabiegu co ok. 1.5-2 tygodnie.

Makijaż permanentny

<!-- wp:paragraph --> <p><strong>Makijaż permanentny </strong>wykonany metodą <strong>Long-Time-Liner<strong><sup>®</sup></strong><strong> Conture<sup>®</sup> Make-up</strong></strong> uznawany jest za najbardziej precyzyjny i bezpieczny, zapewniający długotrwały, naturalny i harmonijny wygląd.  To również gwarancja satysfakcji z bycia piękną o każdej porze dnia i nocy oraz niesamowity komfort na co dzień. </p> <!-- /wp:paragraph -->

Makijaż permanentny wykonany metodą Long-Time-Liner® Conture® Make-up uznawany jest za najbardziej precyzyjny i bezpieczny, zapewniający długotrwały, naturalny i harmonijny wygląd.  To również gwarancja satysfakcji z bycia piękną o każdej porze dnia i nocy oraz niesamowity komfort na co dzień.

Okolice dekoltu

<!-- wp:paragraph --> <p>Dekolt to jedno z najwrażliwszych miejsc na kobiecym ciele. W obszarze tym znajduje się niewielka ilość gruczołów łojowych, przez co skóra dekoltu bardzo łatwo traci nawilżenie. W wyniku tego szybko ulega przesuszeniu, staje się mniej elastyczna i napięta – w jej obrębie mogą pojawić się nieestetyczne zmarszczki i braki objętościowe. Wiotka skóra w obrębie dekoltu zazwyczaj staje się widocznie zauważalna wraz z wiekiem, kiedy naturalnie postępujące procesy starzenia powodują defekty w różnych obszarach ciała – nie tylko na dekolcie, ale także w rejonach szyi czy na twarzy.</p> <!-- /wp:paragraph -->

Dekolt to jedno z najwrażliwszych miejsc na kobiecym ciele. W obszarze tym znajduje się niewielka ilość gruczołów łojowych, przez co skóra dekoltu bardzo łatwo traci nawilżenie. W wyniku tego szybko ulega przesuszeniu, staje się mniej elastyczna i napięta – w jej obrębie mogą pojawić się nieestetyczne zmarszczki i braki objętościowe. Wiotka skóra w obrębie dekoltu zazwyczaj staje się widocznie zauważalna wraz z wiekiem, kiedy naturalnie postępujące procesy starzenia powodują defekty w różnych obszarach ciała – nie tylko na dekolcie, ale także w rejonach szyi czy na twarzy.

Pedicure

<!-- wp:paragraph --> <p>Ważnym elementem zdrowia i urody są wypielęgnowane stopy. Piękne i gładkie stopy oraz zadbane paznokcie często są afrodyzjakiem dla męskich oczu, ale także kobiety doceniają zadbane stopy u swoich partnerów. Dlatego warto otoczyć je szczególną troską i wykonać fachowy pedicure, który jest nie tylko zabiegiem upiększającym, ale przede wszystkim leczniczym. Delikatna, jedwabiście gładka skóra oraz kształtne paznokcie dodają pewności siebie. Zabiegi wykonujemy na produktach naturalnych i ekologicznych. Pedicure kosmetyczny przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn.</p> <!-- /wp:paragraph -->

Ważnym elementem zdrowia i urody są wypielęgnowane stopy. Piękne i gładkie stopy oraz zadbane paznokcie często są afrodyzjakiem dla męskich oczu, ale także kobiety doceniają zadbane stopy u swoich partnerów. Dlatego warto otoczyć je szczególną troską i wykonać fachowy pedicure, który jest nie tylko zabiegiem upiększającym, ale przede wszystkim leczniczym. Delikatna, jedwabiście gładka skóra oraz kształtne paznokcie dodają pewności siebie. Zabiegi wykonujemy na produktach naturalnych i ekologicznych. Pedicure kosmetyczny przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn.